Tagszakszervezeteink oldalai (kattints a lenyitáshoz)

Hírek


Jubileumi alkalom az idei nap

 

Ezrek érkeztek az idén 10. alkalommal megrendezett VDSZ Egészségnapra az ország számos településéről.

Az időjárás is kegyes volt a résztvevőkhöz, hiszen a kezdeti felhős ég kitisztult és napos időre fordult  a nap további szakasza.

A 10. jubileumi alkalom szinte már egy családi találkozónak felelt meg, mert már az érkezés pillanatában baráti üdvözlések tanúi lehettünk.

Kazincbarcika, Tiszaújváros, Dorog, Debrecen, Tiszavasvári, Nyíregyháza, Diósgyőr csak néhány város ahonnan ha nem jönnének, nem lenne teljes az Egészségnap.

Miközben 4 pályán fordulatos mérkőzések zajlottak, hatalmas küzdelem folyt a bográcsok körül. Az idei év meglepetése Tégel Imre és Takács Géza mesterszakácsok által vezetett zsűri volt a főzőversenyre.

A gyermekek szórakoztatására bohócok, arcfestők és foglalkoztatók álltak rendelkezésre. 2017 újdonsága a gyerekekenek az új RABA típusú tűzoltóautó valamint a készenléti rendőrség csapta volt.

A nap házigazdái most is az Animal Cannibals volt.

A VDSZ ezzel a rendezvénnyel egyben megkezdte a december 24. munkaszüneti nappá nyilvánításért indított népszavazáshoz szükséges aláírásgyűjtést.

A nap izgalmai a tetőfokára ért az eredményhirdetés során, mert 3 csapat azonos ponttal került a tabellára. Így végül sorsolással dőlt el, hogy 2016 után ismét a KVSZ vihette haza a vándorserleget.

FÉNYKÉPALBUM AZ ESEMÉNYRŐL IDE KATTINTVA

Eredmények:

Vándorkupa  - Kazincbarcikai Vegyész Szakszervezet

Főzőverseny:

1. VDSZ Nyugdíjastagozat

2. Vegyipari Dolgozók Biogal Szakszervezete

3. EGIS

4. KVSZ / PKDSZ (különdíj)

Kispályás labdarúgás:

1. Richter Debrecen

2. Richter Budapest

3. EGIS

4. Richter Dorog

5. PKDSZ

6. KVSZ

7. DIPA

8. Tauril

Gólkirály: Horvát Tibor (Richter DOROG)

Legjobb kapus: Zsemberi Máté (Richter Budapest)

PÓKER: 1. helyezett: KELLEK CSABA (Richter Dorog)

TEKE: KVSZ NŐI/FÉRFI

SAKK: 1.hely: Csőke András (Alkaloida)

FUTÁS:

1.kat. (0-6év, 200m):  VDSZ 1.hely: Miskolczi Anna Lili

     VDSZ 2.hely: Kovács Bogláka

   VDSZ 3. hely: Sivák Tímea

2.kat. (6-14év, 400m): EGIS 1.hely: Galambos Vivien

    EGIS 2.hely: Czenter Lilla

    EGIS 3.hely: Czenter Dóra

3.kat. (14 év felett, 400m): KVSZ 1.hely: Bede Dominika

   EGIS 2.hely: Asztalos Valéria

   KVSZ 3.hely: Tóth Péter